українська російська англійська
Україна зацікавлена у відновленні поставок газу з Туркменістану, - Е. Ставицький
18.10.2013 | 12:04
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

18 жовтня у рамках у Міжнародної конференції високого рівня «Енергетична безпека та сталий розвиток – перспектива ОБСЄ», організованої під егідою головування України в ОБСЄ, відбулася зустріч Міністра енергетики та вугільної промисловості України Едуарда Ставицького з Міністром нафтогазової промисловості і мінеральних ресурсів Республіки Туркменістан Мухамметнуром Халиловим.

Під час зустрічі Міністр енергетики та вугільної промисловості України Едуард Ставицький повідомив, що Україна зацікавлена у відновленні поставок природного газу з Туркменістану в Україну. «Крім того, ми зацікавлені у здійсненні розвідки і розробки нафтогазових родовищ та участі в будівництві об'єктів паливно-енергетичного комплексу Туркменістану українських компаній. Хочу наголосити, що українськими компаніями вже успішно реалізовувалися інвестиційні проекти в Туркменістані, які високо оцінюються як туркменською стороною, так і українською», - зазначив Едуард Ставицький.

Наприкінці зустрічі сторони підтвердили зацікавленість у розвитку двостороннього співробітництва в енергетичній сфері та домовились про подальшу активну співпрацю.

 

версія для друку