українська російська англійська
Равіль Сафіуллін побажав збірній України успіхів на ІІ Всесвітніх іграх з єдиноборств
18.10.2013 | 12:34
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

17 жовтня 2013 року відбулася прес-конференція, присвячена участі збірної України в ІІ Всесвітніх іграх з єдиноборств (Sport Accord World Combat Games). У заході взяли участь Міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін, президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк, чемпіон Всесвітніх ігор з джиу-джитсу Іван Настенко, чемпіон світу, переможець кубка світу з кікбоксингу "WAKO" Павло Замятін, чемпіон Європи з ушу Роман Рева.

Виступаючи на прес-конференції, Міністр молоді та спорту Равіль Сафіуллін поінформував присутніх про те, що вже завтра в Санкт-Петербурзі (Російська Федерація) стартують ІІ Всесвітні ігри з єдиноборств, в яких братимуть участь і українські атлети.

Як зазначив Міністр, нашу країну представлятимуть 52 спортсмени, які будуть вести боротьбу в 12 видах спорту (бокс - 4, фехтування - 2, сумо - 10, панкратіон - 8, боротьба самбо - 6, тайський бокс Муай - Тай - 6, боротьба на поясах Алиш - 2, кікбоксинг (WAKO) - 4, ушу - 2, джиу - джитсу - 2, карате (WKF) - 1, французький бокс Сават - 5). Міністр підкреслив, що українці вперше виступатимуть у змаганнях з боксу, фехтування, ушу, карате (WKF), французького боксу Сават.

За словами Равіля Сафіулліна, у липні 2013 року Кабінет Міністрів України підвищив винагороди українських спортсменів: за золоту медаль з 28 тисяч гривень до 50 тисяч , за срібну медаль - з 20 тисяч до 35 тисяч гривень і за бронзову нагороду - з 14 тисяч гривень до 25 тисяч.

Міністр побажав збірній команді України успіхів та перемог на ІІ Всесвітніх іграх з єдиноборств.

Президент спортивного комітету України Ілля Шевляк зауважив, що Всесвітні ігри з єдиноборств є не менш важливими та престижними змаганнями.

"Всесвітні ігри з єдиноборств - це фактично перші змагання під егідою Міжнародного олімпійського комітету, на яких представлені як олімпійські так і неолімпійські види спорту. Важливо, що цього року на відміну від попередніх до нашої збірної приєдналися представники двох олімпійських видів спорту. Сподіваюсь, що вони нам допоможуть посісти високі місця на Іграх", - наголосив Ілля Шевляк.

За його словами, у складі нашої збірної на Іграх братимуть участь більше 35 чемпіонів і призерів чемпіонатів світу та Європи.

Нагадаємо, що ІІ Всесвітні ігри з єдиноборств проходитимуть з 18 по 26 жовтня 2013 року в Санкт-Петербурзі (Росія). У змаганнях братимуть участь 1350 спортсменів з 98 країн світу, буде розіграно 135 комплектів нагород у 15 видах спорту: бокс, фехтування, боротьба (вільна, греко-римська та жіноча), дзюдо, тхеквондо; тайський бокс Муай-Тай, самбо, боротьба (поясна боротьба, граплінг і панкратіон), айкідо, кендо, кікбоксинг, джиу-джитсу, французький бокс Сават, сумо, карате, ушу.

На І Всесвітніх іграх з єдиноборств у Пекіні українці завоювали 23 медалі: 7 золотих, 5 срібних, 11 бронзових і посіли третє місце в загальнокомандному заліку. Попереду нас фінішували збірні Росії (18 золотих, 11 срібних, 10 бронзових медалей і Китаю (15 золотих, 3 срібні, 13 бронзових медалей).

 

версія для друку