українська російська англійська
Олександр Вілкул взяв участь у Великому освяченні храму на честь Різдва Христового у Кривому Розі
18.10.2013 | 13:51
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

«Будівництво нових храмів і реставрація давніх святинь є важливою складовою розвитку регіону та країни, самоідентифікації нас як українців. Собори, церкви, пам'ятники - це душа України. Поки жива душа - живий і народ. Зокрема, храм на честь Різдва Христового стане ще одним духовним центром міста, дозволить майже 1,5 тисячі прихожан одночасно відвідувати служби, молебні, богослужіння», - сказав Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул після молебня вдячності у храмі на честь Різдва Христового.

Будівництво храму на честь Різдва Христового почалось у 2010 році за підтримки, на той час голови Дніпропетровської ОДА, нині Віце-прем’єр-міністра Олександра Вілкула. Будівля була зведена 19 жовтня 2012 року. Ще рік у храмі тривали оздоблювальні роботи. Зокрема, велись фасадні роботи, внутрішнє шпаклювання стін, розпис, облаштування зали церковною атрибутикою.

Віце-премєр-міністр передав у подарунок храму нове Євангеліє для богослужінь.

Новий храм зведено у мікрорайоні «Східний-2,3», у якому проживає понад 40 тисяч мешканців. Висота дзвіниці з хрестом і куполом криворізького храму на честь Різдва Христового складає 52 метри. Загальна площа храму 500 м² дозволить запрошувати на служби майже 1,5 тисячі парафіян. Також, при храмі на постійній основі діє недільна школа, в якій навчається 50 дітей.

версія для друку