українська російська англійська
Понад 250 млн. грн. на допомогу з вагітності та пологів спрямовано за призначенням - Держфінінспекція
18.10.2013 | 13:46
Прес-служба Державної фінансової інспекції

251,6 млн. грн. на допомогу з вагітності та пологів спрямовано за призначенням. На виконання доручення Прем'єр-міністра України М.Я.Азарова 14-16 жовтня Держфінінспекція провела перевірку територіальних органів Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності щодо використання коштів на виплату допомоги з вагітності та пологів.

Під час перевірки фахівці Держфінінспекції з’ясували, що на рахунки територіальних підрозділів Держказначейства 14 жовтня були переказані кошти Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на загальну суму 251,6 млн. грн. для виплат допомоги з вагітності та пологів.

Станом на 16 жовтня зазначена сума надійшла на рахунки територіальних підрозділів Фонду і, відповідно, була переказана на рахунки установ, підприємств та організацій для виплат допомоги з вагітності та пологів.

Як було з’ясовано під час перевірки, станом на 16.10.2013 поточна заборгованість із виплати допомоги з вагітності та пологів становила 32,6 млн. грн. Зокрема, у Києві – 5,82 млн. грн., у Донецькій області – 5,02 млн. грн., Дніпропетровській – 3,43 млн. грн., Львівській – 1,7 млн. грн., АР Крим – 1,2 млн. грн., Полтавській – 1 млн. грн.

 

 

 

 

версія для друку