українська російська англійська
Мінмолодьспорту розробить Стратегію щодо роботи із футбольними уболівальниками
18.10.2013 | 13:33
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

17 жовтня 2013 року відбулася міжнародна зустріч Міністра молоді та спорту України Равіля Сафіулліна із керівником Громадської організації "Саппортер Дайректс", уповноваженої УЄФА за роботу із футбольними уболівальниками в країнах Європи, Стаюртом Дайнксом.

Візит Стюарда Дайнкса відбувся на запрошення української сторони з метою обговорення подій, які відбулися на стадіоні "Арена Львів" під час відбірного поєдинку чемпіонату світу між збірними України і Сан-Марино, та подальшої роботи щодо посилення виховної роботи серед уболівальників, запобігання проявам насильства і неналежної поведінки фанатів під час проведення матчів як на внутрішній, так і міжнародній аренах.

Під час зустрічі Міністр молоді та спорту України повідомив, що в зв'язку із подіями під час поєдинку на стадіоні "Арена Львів" Президентом України було надано доручення щодо забезпечення громадського порядку і громадської безпеки під час проведення масових спортивних заходів.

За словами Равіля Сафіулліна, відповідно до доручення будуть розробленні та внесенні в установленому порядку пропозиції щодо приведення законодавства України з питань забезпечення громадського порядку і громадської безпеки під час підготовки та проведення масових спортивних заходів у відповідність із загальновизнаними міжнародними стандартами.

У ході діалогу сторони домовилися про подальшу співпрацю. Зокрема, буде розроблено довготривалу Стратегію щодо роботи із футбольними уболівальниками. Координатором цього проекту виступить Міністерство молоді та спорту України. Для розроблення Стратегії буде створено робочу групу, до якої також увійдуть представники силових міністерств, керівники фанатських рухів клубів Вищої та Прем'єр-ліги, а також міжнародних громадських організацій.

 

 

версія для друку