українська російська англійська
Київські медики поділилися досвідом з московськими колегами
18.10.2013 | 14:13
КИЇВСЬКА МДА

У рамках проведення Днів Києва у Москві, окрім офіційних заходів та культурної програми, у столиці Росії також відбулася низка тематичних засідань круглих столів за різними напрямами.

Так, у Науково-дослідному інституті швидкої допомоги ім. М. В. Скліфосовського відбулась серія круглих столів за участю провідних медиків обох столиць. Засідання були присвячені наступним темам: досвід реформування первинного рівня медичної допомоги міста Києва у рамках реалізації медичної реформи в Україні та розвитку інституції сімейної медицини, можливості співробітництва систем охорони здоров’я Києва і Москви у галузі трансплантології, а також сучасний стан та перспективи розвитку електрозварювальних хірургії.

«Маючи спільне радянське минуле та пострадянське сьогодення Київ та Москва мають чимало подібних проблем на шляху свого розвитку, зокрема і у галузі охорони здоров’я. Саме тому обмін досвідом та тісна співпраця сприяє уникненню певних ризиків у питаннях реформування системи охорони здоров’я. Наразі столиця України має і розвиває потужну первинну ланку медичної допомоги, унікальний для москвичів досвід функціонування пренатальних центрів, а також передових розробок електрозварювальних хірургії. Однак наші колеги з Москви також досягли значних успіхів, передусім за напрямом впровадження страхової медицини», – зазначив директор департаменту охорони здоров’я КМДА Віталій Мохорєв.

Він також зауважив, що після проведення минулого року Днів Москви у Києві професійні зв’язки значно поглибились та позитивно вплинули на медичні галузі обох столиць. Тож у планах профільних підрозділів обох столиць налагодження систематичної практичної співпраці на базі київських та московських медзакладів.

версія для друку