українська російська англійська
Житомирщина: використання природного газу зменшилося на 7%
18.10.2013 | 14:33
Житомирська ОДА

Звітуючи про стан початку опалювального сезону на Житомирщині, голова облдержадміністрації Сергій Рижук зазначив: «У першу чергу до опалення були підключені об’єкти соціальної сфери області. Так, до 5 жовтня тепловою енергією на Житомирщині повністю забезпечені усі 665 дошкільних закладів, 820 учбових закладів, 76 лікарень, 16 інтернатних установ системи соціального захисту населення. До того ж, відповідно до нормативної потреби, твердим паливом на 100% забезпечені бюджетні установи».

Оцінюючи стан розвитку енергозберігаючих технологій в області, голова облдержадміністрації повідомив, що лише цьогоріч з 912-ти котелень на комбіновані замінено 40. «Таким чином, вдалося на 7% зменшити використання природного газу», – зауважив керівник Житомирщини.

Разом із тим, готуючись до зими, Житомирщина вже повністю забезпечена посипковим матеріалом. Також найближчим часом буде прийнято розпорядження голови облдержадміністрації, за яким Житомирський бронетанковий завод матиме подвоїти виробництво навісного обладнання для автомобілів і тракторів, аби взимку не допустити заметів на дорогах.

 

 

версія для друку