українська російська англійська
Представник Хмельницької АЕС став переможцем Міжнародної науково-технічної конференції
19.10.2013 | 14:12
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

Молодь Хмельницької АЕС цьогоріч показує гарні результати професійної майстерності у різних конкурсах. Кубок за перше місце у VI Міжнародній науково-технічній конференції молодих працівників «Молодь АЕС: безпека, наука та виробництво», яка проходила з 2 по 5 жовтня на Ленінградській АЕС, отримав оператор спецводоочистки хімічного цеху ВП ХАЕС Володимир Гудзь. Його доповідь «Впровадження комплексної технології наносорбції, кавітації й окислення в переробці рідких радіоактивних відходів з використанням установки центрофугування» визнано кращою в категорії «Поводження з відпрацьованим ядерним паливом і радіоактивними відходами».

Загалом в даній конференції було представлено 28 доповідей переможців конкурсів технічних доповідей АЕС Росії й України.

У рамках конференції учасники побували на будівельному майданчику Ленінградської АЕС – 2, яка будується, та на діючій атомній станції, де відвідали блочний щит управління, центральний та машинні зали енегоблока № 2.   

За словами Володимира Гудзя, конференція сприяла покращенню обміну досвідом між молодими атомниками обох країн та стане стимулом для подальшої роботи.

 

версія для друку