українська російська англійська
Аеропорт "Бориспіль" розпочав рейси за маршрутом Київ-Гоа
21.10.2013 | 11:25
Прес-служба Міністерства інфраструктури

20 жовтня з аеропорту «Бориспіль» поновлено виконання далекомагістральних рейсів. Здійснення рейсів за маршрутом Київ-Гоа розпочала авіакомпанія «Авіалінії Харкова». Перший рейс відправлено відповідно до розкладу, завантаженість становила 218 пасажирів.

Відкриття далекомагістральних рейсів розширило мережу популярних туристичних напрямків з головного аеропорту країни та надало додаткові можливості пасажирам для комфортних авіаподорожей.

Авіарейс за маршрутом Київ – Гоа виконується на авіалайнері Boeing 767-300ER, обладнаному салонами бізнес- та економ-класу.

Найближчим часом авіакомпанія планує відкрити ще низку далекомагістральних напрямків, у тому числі до Пунта Кани (Домініканська Республіка), Нха Транг (В'єтнам), Бангкока і Пхукета (Таїланд).

На сьогодні аеропорт «Бориспіль» є єдиним аеропортом країни, з якого здійснюються далекомагістральні рейси.

Повітряне судно Boeing 767-300ER авіакомпанії «Авіалінії Харкова» базується у Міжнародному аеропорту «Бориспіль».

Довідково

Державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» є найбільшим в Україні. На сьогодні «Бориспіль» - лідер на авіаційному ринку країни, забезпечуючи 50% пасажирських авіаперевезень України. З аеропорту «Бориспіль» понад 50 авіакомпаній здійснюють регулярне сполучення на понад 100 маршрутах по всьому світові.

Технічні можливості аеропорту дозволяють приймати та відправляти повітряні судна цілодобово протягом року — у тому числі за обмеженої видимості та складних погодних умов.

Аеропорт «Бориспіль» є членом Міжнародної асоціації повітряного транспорту (International Air Transport Association; IATA), Міжнародної організації цивільної авіації (International Civil Aviation Organization; ІCАО) та Міжнародної ради аеропортів (Airports Council International; ACI Europe).

Авіакомпанія «Авіалінії Харкова» влітку 2012 року увійшла до складу групи DCH. Парк повітряних суден «Авіаліній Харкова» на сьогодні представлений одним літаком B767-300ER і двома літаками В737-800NG. У перспективі кількість літаків збільшуватиметься відповідно до затвердженого графіку розвитку мережі маршрутів.

версія для друку