українська російська англійська
Кременчуцькі школярі - срібні призери Сочинського міжнародного турніру "Шкіряний м'яч-2013"
21.10.2013 | 11:54
Прес-служба Міністерства освіти і науки

У Сочі (Російська Федерація) фінішував Міжнародний дитячий футбольний турнір «Шкіряний м’яч-2013». На цьому турнірі за нагороди змагаються команди з країн СНД, які виграли свої національні змагання «Шкіряного м’яча». Успішно представили Україну та національну футбольну школу вихованці Кременчуцької ЗОШ № 1 Полтавської області.

Наша команда успішно пройшла груповий турнір, обігравши усіх суперників і з п’ятнадцятьма очками посіла перше місце у групі «А». До речі, упродовж групового етапу підопічні Антона Диндікова пропустили тільки один м’яч.

У групі «В» команда Іллічівської ЗОШ-6 (Одеська область) посіла шосте місце і в підсумковому матчі за 11-12 місця програла білоруському «Слуцькцукор»   1:3. А переможцями цієї групи стали футболісти російської «Бригантини» з Пскова.

Фінальний поєдинок проходив на Сочинському центральному стадіоні. У середині першого тайму фінального двобою за головний приз несподівано помилився наш захисник. Цим скористався нападник «Бригатини» Олександр Євінов, і вийшовши сам-на-сам з голкіпером Данилом Плаксієм, вивів свою команду вперед – 1:0.

На подібних турнірах в українських команд вже було «золото» і «бронза». І ось кременчужани подарували Україні срібні медалі. Наша команда крім срібних медалей удостоїлася ще й двох кубків. Перший приз – за друге місце, а другий – «За велику дружбу». Один з індивідуальних призів також вирушив до України. Гравця кременчуцького «Кременя» Микиту Дудку визнано найкращим захисником Ліги чемпіонів «Шкіряний м’яч-2013».

Нагороди командам-призерам також вручав президент Всеукраїнського клубу «Шкіряний м’яч», заслужений майстер спорту СРСР, багаторазовий чемпіон і володар Кубка СРСР, капітан київського «Динамо» і збірної СРСР Андрій Біба.

Нагадаємо, що на першому турнірі дитячої Ліги чемпіонів в Санкт-Петербурзі команда львівської школи № 73 здобула бронзові медалі, а минулого року тут, в Сочі, чемпіонами стали хлопці з Маріупольського НВК-1. Тепер в активі футбольної команди України «золото», «срібло» і «бронза» «Шкіряного м’яча».