українська російська англійська
У Києві відбувся перший щорічний форум юрисконсультів
21.10.2013 | 13:04
ПРЕС-СЛУЖБа АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ

Державний уповноважений Антимонопольного комітету України Сергій Шершун взяв участь у Першому щорічному форумі юрисконсультів, організований редакцією всеукраїнської газети «Юридическая практика».

У форумі взяли участь представники юридичних департаментів провідних компаній України, міністерств, органів судової влади, практикуючі юристи, партнери українських та міжнародних юридичних, консалтингових та аудиторських компаній.

У рамках секції «Захист економічної конкуренції» Сергій Шершун поінформував учасників про правозастосовчу практику Комітету на прикладі окремих справ, зокрема тих, що були підтримані судовими інстанціями, а також про розроблені проекти змін до законодавства України, спрямовані на удосконалення правової бази щодо захисту конкуренції.

Учасники форуму підкреслили беззаперечну роль Антимонопольного комітету України у забезпеченні підтримки та розвитку економічної конкуренції, а також важливість подальшого публічного обговорення актуальних питань застосування законодавства про захист економічної конкуренції.

 

версія для друку