українська російська англійська
Питання життєдіяльності країни ми можемо вирішувати тільки спільно, - Сергій Арбузов
21.10.2013 | 13:18
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра

Кабінет Міністрів закликає депутатів до професійного підходу при розгляді на пленарному тижні близько тридцяти урядових законопроектів. Про це заявив Перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов під час засідання Погоджувальної ради.

« Уряд подав 30 законопроектів на пленарний тиждень . Законопроекти спрямовані на підтримку реалізації комплексних реформ та приведення українського законодавства до світових, а передусім - до європейських стандартів. Їх пріоритетний розгляд дозволить вирішити ряд нагальних питань», - заявив Сергій Арбузов.

Зокрема: 4 законопроекти сприятимуть вирішенню питань соціальної сфери; 6 законопроектів спрямовані на розвиток фінансової системи, реструктуризації бюджетної заборгованості перед підприємствами ПЕК, вирішенню питань теплопостачання та регіонального розвитку; 5 законопроектів спрямовані на розвиток системи правопорядку та судочинства в країні, вдосконаленню податкової та митної політики; 8 урядових законопроектів стосуються національної безпеки і оборони, а також ратифікації міжнародних угод.

Крім того, 2 законопроекти дозволять зробити крок до вирішення проблем здійснення інвестицій та впровадження інновацій; 1 законопроект направлено на припинення діяльності фінансових пірамід і їх реклами в Україні, а також на підвищення рівня довіри населення до фінансових установ і послуг.

Ще 1 законопроект - євроінтеграційний. Він спрямований на виконання рекомендацій експертів Європейської Комісії щодо вдосконалення положень антикорупційного законодавства.

Також Сергій Арбузов попросив включити до порядку денного законопроект про внесення змін у додаток № 3 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» щодо платежів за облігаціями фінансування інфраструктурних проектів.

«Для Уряду кожен законопроект має принципове важливе значення. При цьому наша позиція незмінна - важливі питання життєдіяльності країни ми можемо вирішувати тільки спільно», - зазначив Сергій Арбузов.

Він додав, що представники Кабінету Міністрів відповідатимуть в сесійній залі на питання, які виникли у депутатів щодо соціальних виплат у країні, роботи Казначейства, показників економіки і т.д. Але Перший віце-прем'єр зазначив, що його дивує позиція окремих народних обранців.

«Питання потрібно вирішувати професійно - розбиратися і шукати рішення, а не робити політичні заяви. Уряд сьогодні розробляє закони, подає їх до парламенту для того, щоб якраз і вирішити ці проблеми. Тому я прошу розглянути наші законопроекти на цьому тижні в повному обсязі», - підкреслив Сергій Арбузов.

 

версія для друку