українська російська англійська
Вінниччина - лідер серед регіонів України з енергоефективності сектору ЖКГ
21.10.2013 | 15:20
Вінницька ОДА

Вінницька область продемонструвала найвищий результат енергоефективності в житловому секторі з показником 82,7% від рівня ЄС.

Результати рейтингу енергоефективності України Ukrainian Energy Index були представлені на Форумі з альтернативної енергетики та енергоефективності, що відбувся 16 жовтня в м. Київ.

Як відзначають представники рейтингу, на Вінниччині один із найнижчих у державі рівень забезпечення житлового фонду центральним опаленням і гарячим водопостачанням, за рахунок чого відбувається значна економія енергоресурсів.

Енергоефективність регіонів вираховувалася для промисловості, сільського господарства, сфери послуг і житлового комплексу. Еталоном для порівняння укладачі рейтингу визначили середній показник енергоефективності цих секторів економіки в Європейському Союзі. Саме процентне співвідношення регіонів до цього показника і визначило їхнє місце у рейтингу.

Мета рейтингу Ukrainian Energy Index - продемонструвати рівень енергоефективності та потенціал енергозбереження на національному та регіональному рівнях у динаміці, допомогти регіонам України зрозуміти свій потенціал енергозбереження і реалізувати його. У рейтингу UEI-2013 порівнювалася ефективність кінцевого споживання енергоресурсів у 26 регіонах України протягом 2007-2011 рр. і розраховувався потенціал енергозбереження регіонів. Рейтинг енергоефективності України Ukrainian Energy Index 2013 було складено втретє.

 

версія для друку