українська російська англійська
Сергій Арбузов провів робочу зустріч з представником Єврокомісії
21.10.2013 | 16:46
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра

Перший віце-прем'єр-міністр Сергій Арбузов обговорив співпрацю між Україною та ЄС під час зустрічі з Альгірдасом Шеметою - членом Європейської комісії з питань оподаткування, Митного союзу, статистики, аудиту та боротьби з шахрайством.

Сторони, зокрема, торкнулися не тільки політичних питань, але й детально зупинилися на темах економічного співробітництва, боротьби з шахрайством і контрабандою тютюнових виробів, спільних дій у митній і податковій сфері.

«Зустріч була дуже цікавою і корисною. Колеги з ЄС ставляться до нас з розумінням, чують наші проблеми, допомагають з досвідом. Це була хороша розмова, і я сподіваюся, що ми стали ще ближче один до одного. Ми повинні вирішувати багато важливих питань, а за допомогою таких друзів, які зараз допомагають нам, робити це буде набагато легше», - заявив Сергій Арбузов.

У свою чергу Альгірдас Шемета зазначив, що сторони домовилися про призначення відповідальних осіб, які мають розробити відповідний план дій в обумовлених сферах. Його впровадження дозволить забезпечити належну роботу по боротьбі з податковим шахрайством і укриттям від сплати податків.

«Наша сьогоднішня зустріч з Першим віце-прем'єр-міністром була дуже позитивною і перспективною, тому я з нетерпінням чекаю продовження нашої взаємної роботи», - підкреслив Альгірдас Шемета.

версія для друку