українська російська англійська
Регіони активізували роботу з підготовки пропозицій зі створення індустріальних парків
21.10.2013 | 17:40
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

В Україні продовжується реалізація Закону України «Про індустріальні парки», прийнятого у червні 2012 року. Так, перші індустріальні парки можуть з’явитися у Полтавській та Хмельницькій областях. Про це повідомив директор департаменту інвестиційно-інноваційної політики та розвитку державно-приватного партнерства Міністерства економічного розвитку і торгівлі Віктор Коваленко в програмі «Відкрита студія» на Першому каналі Українського радіо.

Він зазначив, що після прийняття закону були зроблені важливі кроки з формування законодавчої бази для забезпечення функціонування механізму створення та роботи індустріальних парків в Україні. Результатом цих заходів стало проведення наприкінці вересня поточного року першого засідання міжвідомчої комісії з підготовки рекомендацій щодо включення індустріальних (промислових) парків до Реєстру індустріальних парків. На відповідному засіданні розглядалися пропозиції щодо включення до Реєстру індустріальних парків «Центральний» (м. Кременчук, Полтавська обл.) та «Славута» (м. Славута, Хмельницький обл.).

При цьому Віктор Коваленко зазначив, що пропозиції щодо створення індустріальних парків готують представники й інших регіонів.

«Регіони активно працюють над тим, щоб створювати індустріальні парки на місцях. Ми вже розглядали такі пропозиції з Житомирської області, також готуються до розгляду пропозиції Одеської області», - повідомив він.

Експерт Міністерства нагадав, що керуючі компанії та учасники індустріальних парків звільняються від внесків у розвиток місцевої інфраструктури, а також мають певні пільги щодо сплати мита.

 

версія для друку