українська російська англійська
На Дніпропетровщині спеціалізовану меддопомогу отримали понад 11 тис. ветеранів
21.10.2013 | 18:40
Дніпропетровська ОДА

На обліку в лікувальних закладах Дніпропетровщини перебуває 118 тис ветеранів війни, які потребують особливого ставлення та умов. Цьогоріч 112 тис з них вже пройшли комплексні профогляди, в тому числі на дому було оглянуто 14,4 тис немобільних ветеранів. Стаціонарне лікування в 2013 році отримали понад 11 тис ветеранів. Такі дані навів голова Дніпропетровської ОДА Дмитро Колєсніков під час селекторної наради з керівниками міст та районів області.

Спеціалізоване лікування має бути доступним кожному ветерану. На цьому наголошує Президент України Віктор Федорович Янукович. Для цього на Дніпропетровщині розширюється мережа медичної допомоги для цієї категорії населення.

Так, у 2012 році було створено госпіталь на 100 ліжок на базі Дніпродзержинської міської лікарні №5 – це вже третій госпіталь у регіоні. До цього в області функціонувало два таких медзаклади з загальною потужністю у 250 ліжок. Окрім госпіталів, у всіх медзакладах Дніпропетровщини створені палати для ветеранів війни з загальною потужністю у 1158 ліжок.

 «Для того, щоб забезпечити ветеранам війни гідні умови перебування у лікарні, у 2013 році фінансування на медикаменти та продукти харчування, у порівнянні з 2011 роком, збільшилося майже втричі – з 9,6 млн грн до 26,6 млн грн», – сказав керівник Дніпропетровщини Дмитро Колєсніков.

 

 

 

версія для друку