українська російська англійська
Затверджено рекомендації щодо створення підрозділів з інформдіяльності та комунікацій з громадськістю
21.10.2013 | 18:30
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Держкомтелерадіо України розробив методичні рекомендації для місцевих державних адміністрацій щодо створення ними положень про структурний підрозділ з інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю. Рекомендації затверджено наказом Держкомтелерадіо України 15 жовтня цього року.

Документ підготовлено на виконання Плану заходів щодо реалізації у 2013 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні, затвердженого Указом Президента України від 25.06.2013 № 342.

Відповідно до стратегії у положенні повинні бути передбачені функції забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної, регіональної політики та сприяння розвитку громадянського суспільства.

17.10.2013 вказані Методичні рекомендації надіслано до місцевих державних адміністрацій для застосування в роботі.

Детальніше з наказом та Методичними рекомендаціями з розроблення Положення про структурний підрозділ з інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної, Київської, Севастопольської міської державної адміністрації можна ознайомитися на веб-сайті Держкомтелерадіо за адресою

http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=108424&cat_id=94566

 

версія для друку