українська російська англійська
Леонід Кожара зустрівся у Люксембурзі з Кетрін Ештон
22.10.2013 | 09:53
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ

21 жовтня ц.р. у Люксембурзі Міністр закордонних справ України Леонід Кожара зустрівся з Високим представником ЄС у закордонних справах та політики безпеки - Віце-президентом Європейської Комісії Кетрін Ештон.

У ході зустрічі відбувся обмін думками щодо досягнутого Україною прогресу на шляху до підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом під час Вільнюського саміту «Східного партнерства» наприкінці листопада 2013 року. К.Ештон поінформувала Міністра про хід та підсумки дискусії під час засідання Ради міністрів ЄС у закордонних справах, зокрема у контексті виконання українською стороною відповідних критеріїв.

Леонід Кожара подякував Високому представнику ЄС за послідовну підтримку європейських прагнень України, наголосивши, що над виконанням узгоджених критеріїв сьогодні в Україні злагоджено працюють виконавча та законодавча влада, що підсилюється єдністю провідних політичних сил навколо європейського вибору.

Під час зустрічі були також обговорені актуальні питання міжнародного і регіонального співробітництва. Леонід Кожара поінформував Кетрін Ештон про стан виконання ключових пріоритетів головування України в ОБСЄ. Також Високий представник ЄС відзначила рішення України зробити конкретний внесок в операцію ЄС по боротьбі з піратством «Аталанта» шляхом участі українського фрегата «Гетьман Сагайдачний» у патрулюванні біля берегів Сомалі на початку 2014 року.

версія для друку