українська російська англійська
Укрзалізниця ремонтує мости та тунелі
22.10.2013 | 10:33
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

За 9 місяців 2013 року залізниці України відремонтували 60 об’єктів штучних споруд. Зокрема, оздоровили залізничні та пішохідні мости, водопропускні труби тощо. Загальний обсяг виконаних робіт склав 76,4 млн. грн.

Окрім того, на 23 об’єктах залізничники здійснили капітальний ремонт земляного полотна на 62,4 млн. грн. Зокрема, виконали протидеформаційні заходи, укріпили підпірні стіни, здійснили берегоукріплювальні роботи.

Так, залізничники виконали роботи із цементації опор 5 мостів на напрямку Джанкой-Сімферополь-Севастополь. Завдяки цьому зміцнюється конструкція опори.

Також залізничники підсилили опори і замінили прогонову будову під час ремонтних робіт на 6 мостах напрямку Самбір-Ужгород.

Великий обсяг робіт здійснили з капітального ремонту металевої прогонової будови довжиною 55 м на мосту 244-й км станції Новожанове Південної залізниці. Здійснюються роботи з підсилення конструкцій мосту 86-й км на напрямку Одеса-Білгород-Дністровський.

Триває капітальний ремонт склепіння Білого тунелю на напрямку Сімферополь-Севастополь (Придніпровська залізниця).

Також цього року розпочалися роботи з капітального ремонту найдовшого в Україні Лутугінського тунелю, протяжність якого становить 2,063 км (Донецька залізниця). Завершити ремонт тунелю, в результаті якого буде забезпечена його гідроізоляція, планують у 2015 році.

Від утримання у належному стані штучних споруд, ліквідації дефектних елементів залежить загальний рівень безпеки залізничного транспорту та надійність експлуатації об’єктів. Тому залізничники приділяють їм значну увагу та щороку спрямовують кошти на виконання ремонтних робіт.

Довідково

На балансі залізниць України перебуває 7 тис. 419 залізничних мостів, 289 пішохідних мостів, 101 шляхопровід, 44 тунелі загальною довжиною 18 тис. 547 м та 10 тис. 943 м водопропускних труб.

версія для друку