українська російська англійська
23 жовтня відбудеться церемонія визнання кандидатів у лауреати Національної Медичної Премії
22.10.2013 | 14:13
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

23 жовтня 2013 року в Малому Маріїнському палаці (вул. Грушевського, 22) відбудеться урочиста церемонія визнання кандидатів у лауреати Національної Медичної Премії.

На церемонії відбудеться публічне відзначення лікарів, медичних сестер та закладів системи охорони здоров’я, діяльність яких є прикладом як вагомого внеску в розбудову української медицини, так і в справу повсякденного догляду за хворими.

Конкурс реалізується за підтримки Міністерства охорони здоров'я України та сприяння Міжнародного благодійного фонду «Здоров’я українського народу», а методика відбору лауреатів погоджена Інститутом Стратегічних Досліджень МОЗ України.

До числа кандидатів у лауреати входить також ДП «ІТЦ МОЗ України», який номінуватиметься за інноваційний внесок у розвиток медицини. Зокрема, йдеться про створення Захищеної багатоточкової системи телеконференцій (ЗБСТ). Вона дозволяє оперативно проводити заходи, які є особливо актуальними для консолідованого прийняття рішень та донесення інформації до значної кількості людей, які географічно віддалені. Подібні проекти не мають аналогів серед роботи інших центральних органів виконавчої влади, тому МОЗ України охоче поділиться своїм досвідом та напрацюваннями.

Програма церемонії включає прес-брифінг, який відбудеться з 18:15 по 18:30 год. На брифінгу представники ЗМІ матимуть змогу ознайомитись із процедурою відбору кращих лікарів, упевнитись в об’єктивності та неупередженості конкурсу та задати питання

Акредитація представників ЗМІ за тел. (044) 353-71-00, (096) 118-20-27 Анна Козаченко.

версія для друку