українська російська англійська
За три роки газ у власні оселі отримали 47 тисяч селян Черкащини
22.10.2013 | 14:33
ЧЕРКАСЬКА ОДА

Президент України Віктор Янукович під час останнього засідання Ради регіонів наголосив на важливості розвитку інфраструктури у сільській місцевості та доручив розробити відповідні програми на місцях.

«Обговорення розвитку інфраструктури сучасного українського села стало головним питанням засідання. Президент дав доручення розробити програми розвитку інфраструктури села на місцях. На Черкащині така програма існує з 2011 року (це «Село Черкащини – 2020». Окрім неї, на теренах області діють підпрограми розвитку тваринництва, молочарства, споживчих кооперативів тощо», – розповів під час прес-конференції голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб.

Керівник області підкреслив, що однією з передумов розвитку соціальної інфраструктури та, зрештою, поліпшення комфорту проживання у сільській місцевості є газифікація населених пунктів.

За його словами, цього року комфорт черкащан поліпшено у 14-ти селах області – газ вдалося подати до 3 141 оселі (це дало змогу користуватися газом майже 12-ом тисячам селян).

До кінця цього року газ в оселях матимуть ще близько 850 жителів села Собківка Уманського району.

У цілому протягом 2010-2012 років у рамках програми «Будуємо нову Черкащину» було підключено 39 газопроводів майже для 35 тисяч селян.

На наступний рік у планах обласної влади введення в експлуатацію 27 підвідних газопроводів протяжністю 321,234 кілометри до 17,5 тисяч осель.

«Ми плануємо продовжити співпрацю із Національною акціонерною компанією «Нафтогаз України» щодо фінансування будівництва газопроводів, – підкреслив Сергій Тулуб. – Для завершення робіт у наступному році потрібне фінансування у розмірі 116,94 мільйонів гривень».

 

 

 

версія для друку