українська російська англійська
Фінансову підтримку отримають понад 30 тис. волинських сільськогосподарських господарів
22.10.2013 | 14:50
Волинська ОДА

Ситуація у волинському агропромисловому комплексі є стабільною,  галузь нарощує об’єми виробництва. Зокрема приріст за 9 місяців поточного року становив 102,4%, а великотоварних формуваннях – 105,8%. Про це на повідомив сьогодні на оперативній нараді голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук.

Як доповів заступник голови ОДА Віталій Карпюк, селянам за оренду земельних паїв цьогоріч нараховано 101 мільйон гривень. «В  2010-ому році  ми мали лише  40 мільйонів.  Зростає і плата за землю – загальний її обсяг становитиме 110 млн. грн. Три роки тому було всього 70 мільйонів. Зростання платежів збільшить надходження до бюджетів усіх рівнів», - зауважив Віталій Карпюк.

Заступник голови облдержадміністрації  також поінформував, що  з державного бюджету у 2013-му отримано  33,3 млн. грн. для фінансування програм підтримки АПК.

В обласній  скарбниці на ці цілі передбачено 18,2 млн. грн., профінансовано 13,5 мільйонів. Загалом же, як підкреслив Віталій Карпюк, програмами підтримки галузі, як державними, так і обласними, буде охоплено понад тридцять тисяч волинських господарів.

 

версія для друку