українська російська англійська
Урожай цукрового буряку на Волині сягає 700 тис. т
22.10.2013 | 15:10
Волинська ОДА

Волинські аграрії закінчують копати цукровий буряк і за попередніми прогнозами зберуть 700 тис тонн. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Віталій Карпюк на оперативній нараді в голови Волинської ОДА.

Він також зазначив, що два волинські цукрові заводи вже зварили 21 тис тонн цукру. «Враховуючи той момент, що у рівненській області не працює жоден завод, то вирощений солодкий корінь аграрії везуть до нас. Подібна ситуація і на Львівщині. Якщо порахувати сумарну кількість буряка, який перероблять на наших заводах, то ми отримаємо 80 тис тонн цукру при нормі регіону 40 тис тонн. Решту – експортуємо», - сказав Віталій Карпюк.

У свою чергу, Борис Клімчук констатував, що «хто буде з буряком – той буде з грішми». «Хто посіє буряк в наступному році  - матиме вигоду. Даючи такі рекомендації аграріям, ми ризикуємо, але аналіз ситуації минулих років дає розуміння, що попит на цукор є. Його споживання не зменшується, а значить - приносить прибуток виробникам солодкого піску та здавачам буряків», - резюмував голова облдержадміністрації.

версія для друку