українська російська англійська
Голова Держстату України взяв участь у засіданні Бюро Конференції європейських статистиків
22.10.2013 | 15:15
Прес-служба Державної статистики України

Голова Державної статистики України Олександр Осауленко 21-22 жовтня 2013 р. взяв участь у черговому засіданні Бюро Конференції європейських статистиків (КЄС) у Женеві.

КЄС є міжнародним органом, що діє під егідою Європейської економічної комісії (ЄЕК) ООН і Статистичної комісії ООН, головною метою якого є координація міжнародного співробітництва у галузі статистики. Членами КЄС є керівники національних служб, які представляють країни-члени ЄЕК ООН та Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), і всіх найбільших міжнародних організацій, що займаються статистичною діяльністю.

О.Осауленко є обраним членом Бюро КЄС – керівного органу Конференції.

Нинішнє засідання було присвячене розгляду актуальних питань міжнародної діяльності у різних статистичних сферах. Зокрема, учасники обговорили Статистичну програму ЄЕК ООН на 2014 рік, у частині, що стосується переписів населення та житлового фонду, статистики охорони здоров’я, вимірювання якості зайнятості, показників навколишнього середовища тощо. Окремо обговорювались питання, пов’язані з підготовкою до пленарної сесії КЄС у 2014 році.

Схвалені на засіданні документи та рекомендації будуть використані Держстатом України для подальшого вдосконалення національної статистики, посилення партнерських відносин із міжнародними організаціями та статистичними службами інших країн.

У ході роботи відбулися робочі зустрічі Голови Держстату України Олександра Осауленка з керівниками статистичних служб Австралії, Канади, Мексики, Об’єднаного Королівства, Туреччини, Фінляндії, а також низки міжнародних організацій: ООН, ЄЕК ООН, МВФ, ОЕСР, Міждержавного статистичного комітету СНД.

версія для друку