українська російська англійська
Прем'єр-міністр України зустрівся з міністрами закордонних справ Швеції та Польщі
22.10.2013 | 15:24
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров провів зустріч з Міністром закордонних справ Польщі Радославом Сікорським і Міністром закордонних справ Швеції Карлом Більдтом.

Під час зустрічі Глава українського Уряду поінформував про економічну ситуацію в Україні та про ті реформи, які впроваджуються у нашій державі.

Він також нагадав, що Уряд на своєму засіданні 18 вересня прийняв проект Угоди про асоціацію з ЄС. Зараз цей проект перебуває на розгляді держструктур, після чого буде винесений на розгляд Президента.

«Україна активно виконує ті домовленості, які досягнуті з ЄС. Ми можемо відзначити значний прогрес в реалізації наших домовленостей. Сьогодні в парламенті перебувають останні законопроекти, про які ми говорили. Україна також активно працює з посередницькою місією Кокса-Кваснєвського. Так що процес підготовки до підписання Угоди з ЄС проходить нормально», - зазначив Микола Азаров.

У той же час Прем’єр-міністр підкреслив, що Україна має право розраховувати на більшу підтримку з боку Євросоюзу в той час, коли не відновлюються (або на них додаються ускладнення) традиційні ринки збуту.

У свою чергу Міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт зазначив, що всі країни ЄС підтримують ініціативу асоційованого членства України в Євросоюзі: «На сьогодні – це одна з найважливіших ініціатив, якою ми займаємося». На його переконання, підписавши Угоду з ЄС, Україна зможе реалізувати свій величезний потенціал, зокрема в економічному плані.

«Ми високо цінуємо ту спрямованість на виконання реформ, яка є в Україні. Нам це дуже приємно констатувати», - наголосив Міністр закордонних справ Швеції.

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський зазначив, що підписання Угоди про асоціацію і створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС означає не кінець процесу, а початок роботи – роботи з впровадження підписаного документа. «Угода – це відправна точка, яка означає початок нових реформ», - додав він.

версія для друку