українська російська англійська
Держфінінспекція в Сумській області за 9 місяців відшкодувала втрат на 38,7 млн. грн.
22.10.2013 | 16:07
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Упродовж січня – вересня 2013 року фахівці Держфінінспекції в Сумській області забезпечили усунення порушень, які призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 38,7 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, установ, підприємств та організацій додатково надійшло 9,2 млн. грн. Відшкодовано і поновлено нецільових, незаконних витрат та недостач на суму 29,5 млн. грн.

За матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 64 досудові розслідування та вручили 10 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 604 управлінські рішення.

До установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано 338 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках, призупинення та зменшення бюджетних асигнувань.

До суду пред’явлено 33 позови щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 2,1 млн. грн. Пред'явлення ще 42 таких позовів ініційовано перед органами прокуратури та іншими державними органами.

За допущені порушення 441 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, 279 – до дисциплінарної та матеріальної, 12 осіб звільнено із займаних посад.

 

версія для друку