українська російська англійська
Проведено митне оформлення товарів, ввезених ПАТ "ХТЗ"
22.10.2013 | 16:36
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ДОХОДІВ І ЗБОРІВ

Харківською митницею Міндоходів проведено митне оформлення товарів, ввезених у жовтні на адресу ПАТ «Харківський тракторний завод ім. С. Орджонікідзе».

На вимогу працівників митниці підприємством було надано додаткові документи на підтвердження заявленого рівня митної вартості та класифікації товарів.

На основі отриманих відомостей за 6 митними оформленнями ПАТ „ХТЗ” було підтверджено задекларований рівень митної вартості, за 2 – митна вартість відкоригована у бік збільшення.

Стосовно товару, однозначність класифікації якого потребує додаткових лабораторних досліджень, підприємством ПАТ „ХТЗ” (до остаточного отримання висновків митного органу, відповідно до статті 260 Митного кодексу України) самостійно прийнято рішення на оформлення тимчасової митної декларації.

Нагадаємо, що Харківською митницею Міндоходів було призупинено оформлення імпортних товарів ПАТ „ХТЗ” за деклараціями, які надійшли протягом 9-17 жовтня 2013 року. Причиною цього стала істотна різниця у ціні на комплектуючі деталі, яка була заявлена підприємством та за якою ввозилися ідентичні деталі на адреси інших осіб, непов’язаних з постачальником. Крім того, виникли і певні питання щодо класифікації окремих товарів.

З огляду на це харківськими митниками Міндоходів відповідно до ст. 53 Митного кодексу України підприємству було запропоновано надати додаткові документи на підтвердження заявленої митної вартості. Для виконання цих законних вимог декларант мав 10 днів. 

Оскільки станом на 21 жовтня ПАТ „ХТЗ” надало відповідні документи, митні процедури були проведені відповідно до вимог та у терміни, визначені законодавством з питань митної справи.

 

 

версія для друку