українська російська англійська
Європейська економічна комісія ООН провела Огляд інноваційного розвитку України
22.10.2013 | 17:37
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

На прохання Уряду України Європейською економічною комісією ООН проведено Огляд інноваційного розвитку України. Така масштабна і знакова робота проведена вперше. Огляд відображає підсумки серій консультацій і дискусій між експертами ЄЕК ООН та політиками, урядовцями, представниками наукових установ та бізнес-спільноти України.

Консультативні прийоми, що застосовані в Огляді, спираються на досвід, накопичений Європейською економічною комісією ООН у її роботі з виявлення кращих практик та наявного досвіду в галузі розвитку, заснованого на знаннях, при цьому особлива увага приділяється труднощам, що виникають в країнах з перехідною економікою.

У вступному слові Огляду Виконавчий секретар ЄЕК ООН Свен Алкалай подякував Уряду України за підтримку в реалізації цього спільного проекту. І висловив сподівання, що рекомендації з Огляду будуть корисними керівним органам у їх зусиллях щодо сприяння інноваційній діяльності.

Практична робота зі створення Огляду інноваційного розвитку України почалася в травні 2012 року з проведення підготовчої місії представників секретаріату ЄЕК ООН для встановлення контактів та обговорення структури та змісту Огляду з українською владою та іншими зацікавленими сторонами.

Висновки і рекомендації, що містяться в Огляді, покликані сприяти значному удосконаленню нормативно-інституційної бази інноваційної діяльності і відображають актуальність і корисність прийняття відповідних політичних рішень.

Огляд інноваційного розвитку України ЄЕК ООН торкається: поточної економічної і інноваційної діяльності в нашій країні, національної інноваційної системи і управління інноваціями, рамкових умов, інноваційної політики та інструментів, генерації знань, зв'язку між наукою і виробництвом і співпраці в інноваційному процесі, фінансування інноваційного підприємництва, ролі інновацій у міжнародній економічній інтеграції, перспектив інвестиційних проектів, що переведені на інноваційні рейки та джерел інформації.

Огляд інноваційного розвитку України в даний час доступний в Інтернеті на сайті ЄЕК ООН http://www.unece.org/index.php?id=3286.

версія для друку