українська російська англійська
Укртрансінспекція посилить роз'яснювальну роботу щодо дотримання правил дорожнього руху
23.10.2013 | 09:26
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті проводить комплекс профілактичних заходів «Перевізник зима – 2013» - автоперевізникам у кожній області країни нагадують про дотримання правил дорожнього руху, безпеки перевезень пасажирів та вантажів.

«Профілакичну роботу потрібно проводити у першу чергу із пасажирськими автоперевізниками. Укртрансінспекція має постійно приділяти посилену увагу технічному стану автобусів, а напередодні зими ще й наявності відповідного оснащення – ланцюгів протиковзання, зимової гуми тощо. Також слід перевірити кваліфікованість водіїв», - наголосив Міністр інфраструктури України Володимир Козак під час Колегії відомства 22 жовтня.

Як зазначив голова Укртрансінспекції Євген Пронченко, саме у рамках заходів «Перевізник зима – 2013», проводитимуться зустрічі з автоперевізниками та підприємствами, установами та організаціями автомобільного транспорту, що здійснюють пасажирські перевезення, щодо виконання вимог законодавства у частині безпеки перевезень та їхньої підготовки для роботи в зимовий період.

«Також Укртрансінспекцією з територіальними підрозділами Державтоінспекції буде сформовано додаткову кількість спільних мобільних груп для проведення роз’яснювальної роботи щодо попередження аварійності», - повідомив Євген Пронченко.

Нагадаємо, за статистикою 98% ДТП виникають внаслідок порушень водіями Правил дорожнього руху - нехтування правилами маневрування та проїзду перехресть, перевищення швидкості, виїзд на смугу зустрічного руху і 2 % - це технічний стан транспортних засобів.

За січень-вересень 2013 року на автошляхах України з вини водіїв ліцензованого автомобільного транспорту допущено 938 ДТП, у яких 38 осіб загинули, а 580 отримали травми. Порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість ДТП з вини водіїв ліцензованого транспорту зменшилась на 35%, кількість загиблих- на 31%, а кількість травмованих - на 1,7%.

версія для друку