українська російська англійська
У поточному році місцеві бюджети отримали 70,2 млрд. грн
23.10.2013 | 09:34
Прес-служба Міністерства доходів і зборів

Надходження платежів до місцевих бюджетів в поточному році склали 70,2 млрд. грн. Приріст надходжень до минулого року становить 4,4 млрд. грн., або 7%. Міністерством доходів і зборів забезпечено адекватні макроекономічним  показникам темпи надходжень податкових і митних платежів до місцевих бюджетів.

Структура бюджетів територіальних громад залишається сталою – як і раніше, дві третини надходжень забезпечується за рахунок сплати податку на доходи фізичних осіб. У 2013 році відрахування з доходів громадян склали 47 млрд. грн., що більше у порівнянні із минулим роком на 2,8 млрд. грн., або 6,5% при зростанні фонду оплати праці на 4,5%.

Збільшення відрахувань з податку на доходи фізичних осіб  вдалося досягнути, головним чином, за рахунок «детінізації» використання найманої праці та індивідуального підприємництва.

Зокрема, за результатами заслуховування керівників підприємств – боржників на засіданнях комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати  погашено таку заборгованість на 1 млрд. грн., підвищили рівень виплати заробітної плати понад 50 тис. суб’єктів.

 

версія для друку