українська російська англійська
На Хмельниччині відбулась дитяча науково-практична конференція
23.10.2013 | 10:20
Хмельницька ОДА

В контексті заходів Року дитячої творчості, оголошеного Президентом України Віктором Януковичем, днями на базі Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбулась обласна дитяча науково-практична конференція з питань виконання учнями індивідуальних експериментальних науково-дослідницьких робіт під керівництвом науковців в галузі природничих наук (біології, екології, біохімії), сільського і лісового господарства.

Як і в попередні роки, на цей захід прибуло 42 юних дослідника природи з різних регіонів Хмельниччини, які продемонстрували високий рівень виконання дослідницьких робіт, активно дискутували з науковцями та консультантами і отримували від них настанови, обмінювались досвідом роботи та усі заслужено здобували відповідні нагороди ХОЕНЦУМ за високий рівень своїх творчих науково-дослідницьких робіт.

Всі учасники конференції мали можливість зробити власні наукові доповіді про проведені ними науково-дослідницькі роботи, використовуючи надані їм технічні засоби, вільно дискутувати з іншими учасниками конференції, захищати результати своїх досліджень і власну думку, отримувати консультації, поради та пропозиції науковців щодо виконання робіт. Учасники конференції уважно заслухали і жваво обговорили кожну доповідь юних дослідників.

Особливо цікавими і змістовними були творчі дослідницькі роботи, виконані Жук Анастасією, вихованкою гуртків Кам'янець-Подільського міського еколого-натуралістичного центру учнівської молоді; Білик Ольгою, ученицею 10 класу Старокостянтинівського ліцею ім. М.С. Рудяка; Ключником Ярославом, вихованцем гуртка «Юні знавці лікарських рослин» Дунаєвецької райСЮН та іншими талановитими школярами.

За продемонстровані глибокі знання, творчий підхід, змістовність і високий рівень виконання дитячих науково-дослідницьких робіт та активну участь в роботі дитячої науково-практичної конференції, Хмельницький обласний ЕНЦУМ нагородив грамотами і цінними подарунками юних учасників конференції, а педагогів відзначено грамотами управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації.

Проведення цього заходу обласним ЕНЦУМ засвідчило прагнення обдарованих школярів виконувати творчу експериментально-дослідницьку роботу під керівництвом науковців та досвідчених фахівців народного господарства, отримувати нові знання, уміння та визнання результатів своєї діяльності серед ровесників, однодумців і дорослих.

Ю.Наконечний за матеріалами Хмельницького ОЕНЦУМ

версія для друку