українська російська англійська
Голова Держсільгоспінспекції зобов'язав керівників терорганів тісніше співпрацювати з місцевою владою
23.10.2013 | 10:30
Прес-служба Державної інспекції сільського господарства

На засіданні Колегії Державної інспекції сільського господарства України Голова Владислав Гончаренко поставив завдання перед керівниками територіальних органів налагодити тіснішу співпрацю з місцевою владою. «Саме спільна робота з усіма владними структурами на регіональному рівні допоможе Вам вирішити масу питань у виконані своїх прямих функціональних обов’язків», - додав він.

 

Крім того, присутній на засіданні заступник Міністра аграрної політики та продовольства Валерій Давиденко, зазначив, що у зв’язку з наближенням України до Європейського союзу, необхідно думати про міжнародне визнання дозвільних документів, що видаються Інспекцією, а також приємно відзначив, що значно зменшилася кількість скарг на адресу Держсільгоспінспекції.

 

Також, під час засідання було зазначено, що з початку року розглянуто 799 заявок для проведення сертифікації послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки, видано 616 сертифікатів відповідності, відмовлено 94 суб’єктам господарювання, видано сертифікатів якості – 264,4 тис. шт., у тому числі на експорт 87,8 тис. шт.  На експорт проінспектовано зерна та продуктів його переробки 17912,4 тис. тонн.

 

версія для друку