українська російська англійська
Урядовий уповноважений: Працевлаштування інвалідів потрібно підтримувати у будь-яких проявах
23.10.2013 | 09:44
Прес-служба Урядового уповноваженого з прав інвалідів

Урядовий уповноважений з прав інвалідів Олексій Журавко взяв під особистий контроль питання, з яким до нього звернувся інвалід І групи по зору Самойленко А. В., який з 2007 року займається адвокатською діяльністю.

Для подальшого провадження своєї професійної діяльності заявник просить Урядового уповноваженого з прав інвалідів посприяти у наданні йому приміщення (за рахунок комунального майна). За словами А. Самойленка, він кілька разів звертався до Вишгородської райдержадміністрації, але звернення залишилися без задоволення.

Розуміючи важливість створення нових робочих місць шляхом залучення громадян до підприємництва, Урядовий уповноважений з прав інвалідів Олексій Журавко звернувся до місцевої влади з проханням переглянути звернення А. Самойленка та винайти можливість надання йому приміщення для здійснення адвокатської практики.

«Для того, щоб людина з інвалідністю мала можливість реалізувати себе як особистість та застосувати набуті знання, для неї необхідно створювати умови для трудової зайнятості. Працевлаштування інвалідів потрібно підтримувати у будь-яких проявах. Якщо людина з інвалідністю здатна самостійно забезпечити себе роботою, то їй треба допомогти. Я думаю, що це питання ми зможемо вирішити», – зазначив Олексій Журавко.

версія для друку