українська російська англійська
О.Лукаш: Відкриття інформації про власників українських компаній забезпечить сприятливий інвестклімат
23.10.2013 | 10:50
Прес-служба Міністерства юстиції

Відкриття інформації про власників українських компаній забезпечить сприятливий інвестиційний клімат у державі. Особливо важливо це знати тим, хто стикається з новими контрагентами. Їм вкрай необхідна інформація, коли зареєстроване підприємство, яким є його вид діяльності, яким є склад засновників, і взагалі чи існує воно – це підприємство. Поява у вільному доступі такої інформації дозволить перевіряти надійність контрагента. Так прокоментувала Міністр юстиції України Олена Лукаш Наказ Міністерства юстиції № 1283/5 «Про затвердження Змін до Порядку надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців».

Під час ефіру на Першому каналі Національної радіокомпанії  22 жовтня вона зазначила, що спрощення населенню доступу до інформації у новому форматі стане зручним для користування: не треба писати запитів та сплачувати кошти.

Відповідаючи на питання щодо переведення в електронний формат архівних документів з БТІ, Олена Лукаш зазначила:

Ми очікуємо найближчим часом ухвалення Верховною Радою Закону, який дозволить безкоштовно передати дані про наші майнові відносини з БТІ до Укрдержреєстру, бо на сьогодні в Укрдержреєстрі є тільки те, що громадяни внесли туди за останні два роки. Решта даних все ще зберігається у Бюро технічної інвентаризації. І тому ми чекаємо зворотної реакції від парламентарів.

 

версія для друку