українська російська англійська
Микола Азаров: Соціальні видатки бюджету та зарплати будуть фінансуватися безумовно
23.10.2013 | 11:18
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров на засіданні Уряду 23 жовтня 2013 року гарантував безумовне продовження фінансування соціальних видатків бюджету та виплат заробітної плати, попри недосягнення очікуваного приросту в реальному секторі економіки.

«Те, що ми поки що не досягли очікуваного відновлення зростання в реальному секторі економіки, обмежує можливості бюджету здійснювати всі заплановані видатки. Але у нас є досвід вирішення таких проблем, напрацьовані механізми. Зараз всі ці механізми, всі можливості наповнення Державного бюджету треба використати повною мірою»,  - сказав Микола Азаров.

За його словами, доходи загального фонду державного бюджету за 9 місяців поточного року склали 217 мільярдів гривень, або на 4% більше порівняно з відповідним періодом минулого року. «Але правда в тому, що це нижчий приріст, ніж ми планували при формуванні бюджету (близько 9%)», - зауважив Глава Уряду, додавши, що це все одно дає змогу безперебійно фінансувати видатки соціального характеру.

Микола Азаров повідомив, що за 9 місяців поточного року соціальні видатки із загального фонду державного бюджету профінансовано у сумі понад 213 мільярдів гривень, що на 12% (або на 24 мільярди гривень) більше порівняно з відповідним періодом минулого року. «Гарантовано, що так буде і далі: соціальні видатки бюджету та виплата заробітної плати будуть фінансуватися безумовно», - запевнив Прем’єр-міністр.

 

 

версія для друку