українська російська англійська
У жовтні Уряд профінансував двома траншами 3,3 млрд. грн. держдопомоги на дітей
23.10.2013 | 11:43
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров на засіданні Уряду повідомив, що у жовтні поточного року виплати державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства профінансовано двома траншами обсягом 3 мільярди 338 мільйонів гривень.

«Кошти першого траншу на виплату зазначеної допомоги вже перераховані на поштові відділення та рахунки банківських установ в повному обсязі. У даний час завершується виплата коштів другого траншу», - зазначив Глава Уряду.

Він повідомив, за 9 місяців 2013 року субвенції місцевим бюджетам на утримання дітей-сиріт зросли на 25%.

За його словами, сім’ям з дітьми держава виплатила у вигляді різних видів державної соціальної допомоги понад 29 мільярдів гривень, або на 20% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Крім того, Микола Азаров повідомив, що Уряд повністю розрахувався за вересень за страховими виплатами: по вагітності та пологах; щомісячними та одноразовими страховими виплатами потерпілим на виробництві та членам їх сімей; витратами на медичний, спеціальний догляд за інвалідами.

«На жаль, були випадки затримок виплат окремим категоріям. І за це ми повинні вибачитися перед людьми. Але висновки зроблені і проблем надалі не повинно бути», - запевнив Прем’єр-міністр.

версія для друку