українська російська англійська
Уряд розгляне питання розвитку будівельної галузі
23.10.2013 | 11:55
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Найближчим часом Уряд розгляне пропозиції щодо розвитку будівельної галузі в цілому та стосовно активізації житлового будівництва за програмами доступного житла зокрема. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 23 жовтня 2013 року.

Глава Уряду зазначив, що частка житлового будівництва у загальному обсязі будівництва за січень-вересень 2013 року склала 18%, чим продемонстровано позитивну динаміку: +7,2%.

«Але скажіть, чи достатньо цього для розв’язання житлової проблеми? Чи стало зростання системним? - зазначив Прем’єр-міністр. - Чи може зростання продовжитись, якщо кредитування будівництва за дев’ять місяців скоротилось на 16%? Напевне, що ні».

Глава Уряду доручив Віце-прем’єр-міністру Олександру Вілкулу, Міністру регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Геннадію Темнику доповісти на найближчому засіданні Уряду про стан виконання заходів та дати пропозиції щодо розвитку будівельної галузі в цілому та стосовно активізації житлового будівництва за програмами доступного житла зокрема.

версія для друку