українська російська англійська
М.Азаров: Якщо не вистачає коштів на зарплату бюджетникам - можна взяти бюджетну позику
23.10.2013 | 12:17
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
Прем’єр-міністр Микола Азаров під час засідання Уряду підкреслив, що проблеми, які виникають з фінансуванням та виплатою заробітної плати в окремих регіонах, переважно свідчать не про глибину бюджетних проблем, а про те, що не вжито заходів з упередження

Прем’єр-міністр Микола Азаров під час засідання Уряду підкреслив, що проблеми, які виникають з фінансуванням та виплатою заробітної плати в окремих регіонах, переважно свідчать не про глибину бюджетних проблем, а про те, що не вжито заходів з упередження проблем.

Микола Азаров зазначив, що у разі нестачі коштів на оплату праці для працівників бюджетної сфери є можливість, наприклад, взяти бюджетну позику. «При необхідності ми виділяємо додаткові ресурси із державного бюджету», - зауважив він.

Прем’єр-міністр повідомив, що 9 жовтня Уряд на 2,1 мільярда гривень збільшив додаткову дотацію місцевим бюджетам для своєчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ, які фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів.

«Не було жодного разу, коли б, наприклад, голова облдержадміністрації до мене звернувся, і я проігнорував прохання про бюджетну підтримку на оплату праці. Люди ні за яких умов не повинні страждати», - наголосив він.

Микола Азаров повідомив, що заробітна плата громадян продовжує зростати. На 1 вересня 2013 року середньомісячна зарплата зросла на 257 гривень порівняно з минулим роком.

 

версія для друку