українська російська англійська
Столичну інформаційно-довідкову службу "Call-центр" модернізують та розширять
23.10.2013 | 14:14
Київська МДА

Депутатський корпус Київради підтримав проект рішення про затвердження Міської цільової програми інформатизації столиці на 2013-2015 роки, підготовлений Київською міськдержадміністрацією. За відповідне рішення проголосувало 80 депутатів.

Проект рішення, зокрема, передбачає модернізацію та функціональне розширення програмно-технічного комплексу інформаційно-довідкової служби «Call-центр». Для покращення роботи служби, підвищення якості та розширення складу послуг пропонується збільшити кількість виконавців у службах та підрозділах до 800-1000 осіб.

Крім того, буде забезпечено 100% зворотний зв’язок з абонентами, що зверталися з метою вирішення проблемних питань, а виконання доручень та вирішення проблем у житлово-комунальному господарстві, міському транспорті, медичному і соціальному забезпеченнях буде прискорено за рахунок більш точного скерування доручень до безпосередніх виконавців.

Склад групи зворотного зв’язку, аналітичної та контрольної групи «Call-центру» планується розширити на 18 додаткових робочих місць. Разом із тим, на період зростання кількості дзвінків, наприклад, на початку опалювального сезону (3500 дзвінків за 1 годину), кількість операторських робочих місць буде збільшено на 30 одиниць.

Також у рамках Міської цільової програми інформатизації Києва на 2013-2015 роки буде модернізовано або замінено застаріле обладнання, що перебуває в експлуатації більш ніж 5 років та вичерпало експлуатаційний ресурс у зв’язку з його активним цілодобовим використанням.

Інформаційно-довідкова служба «Call-центр» із початку свого заснування в 2007 році є дієвим та ефективним засобом із підвищення якості обслуговування мешканців та гостей міста, а також забезпечення оперативного, ефективного та якісного реагування на наявні проблеми в муніципальній сфері. Так, послугами служби скористалося близько 700 тис. осіб, тобто майже кожна київська родина хоча б один раз звернулася до «Call-центру» та отримала допомогу з вирішення проблем.

версія для друку