українська російська англійська
Держфінінспекція в Харківській області у січні-вересні відшкодувала втрат на 78 млн. грн.
23.10.2013 | 14:23
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції в Харківській області упродовж січня – вересня 2013 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 78 млн. грн.

За матеріалами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 463 управлінські рішення.

До суду пред’явлено 25 позовів щодо відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 72 млн. грн.

За матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали 202 досудові розслідування та вручили 79 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Ще 27 досудових розслідувань розпочато та складено 14 протоколів про адміністративне корупційне правопорушення за результатами участі працівників інспекції як залучених спеціалістів у перевірках, що їх проводили правоохоронні структури.

За вчинені фінансові порушення 1802 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 652 – до дисциплінарної та матеріальної, 29 осіб звільнено із займаних посад.

Крім того, з метою запобігання і протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу направлено відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму 7,3 млн. грн.

 

версія для друку