українська російська англійська
Будівництво мостопереходу Таврійський-ХБК в Херсоні завершать до кінця 2014 року
23.10.2013 | 14:50
Херсонська ОДА

На засіданні фінансово-кредитної ради, що відбулась під головуванням першого Віце-прем’єр-міністра України Сергія Арбузова, було прийнято рішення по фінансуванню будівництва мостопереходу «Таврійський-ХБК» у м.Херсоні за програмою «50 х 50», де 50% коштів буде  виділено з державного бюджету, а 50 – з місцевого.

Про це повідомив начальник управління містобудування та архітектури Херсонської обласної державної адміністрації, головний архітектор області Григорій Ходін, який разом із першим заступником Херсонського міського голови Володимиром Ярошевським були присутні на засіданні.

«Протягом наступного місяця цього року уже розпочнеться фінансування проекту і власне будівельні роботи. Завершити будівництво проекту плануємо до кінця 2014 року», - зазначив Григорій Ходін.

Зі свого боку, Володимир Ярошевський додав: «Більше 45 років місто не могло вирішити цю вкрай важливу проблему, і лише за ініціативи голови обласної державної адміністрації Миколи Костяка вона буде нарешті вирішена».

Крім того, перший заступник міського голови зауважив, що  генеральний підрядник будівництва та підрядні організації вже готові розпочати усі необхідні роботи. «Фінансування буде проходити безперебійно», - наголосив Володимир Ярошевський.

Нагадаємо, що більше 45 років велись розмови про будівництво цього мостового переходу. Тільки у 2011 році головою обласної державної адміністрації Миколою Костяком було прийнято рішення стосовно будівництва цього важливого об’єкта. Стратегічно важливе будівництво відвідували  Президент України Віктор Янукович та Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул під час робочих візитів на Херсонщину, які підтримали рішення щодо будівництва мостового переходу «Таврійський-ХБК».

 

версія для друку