українська російська англійська
Угода про Асоціацію з ЄС дозволить Україні отримати від експорту сільгосппродукції ще 4 млдр. грн.
23.10.2013 | 15:40
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Україна може отримати понад 4 мільярди гривень додаткових надходжень від експорту сільгосппродукції. Ці кошти надійдуть у разі створення Зони вільної торгівлі з ЄС. А від торгівлі зерновими Україна зможе додатково отримати ще понад 2 мільярда гривень. Про це сьогодні на IV Українському зерновому конгресі повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«Після підписання Угоди про Асоціацію з ЄС має запрацювати її ключова складова − поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі між Україною та ЄС. Це стане головним механізмом економічної інтеграції України у ринок ЄС», − зазначив Микола Присяжнюк.

За словами Міністра, в довгостроковій перспективі створення Зони вільної торгівлі вигідне не тільки для України та Євросоюзу, але і для інших торговельних партнерів України.

«Початковий ефект від скасування мит з боку ЄС, за оцінками експертів, забезпечить додаткові надходження від експорту сільгосппродукції обсягом понад 4 мільярда гривень. Зокрема, від торгівлі зерном Україна зможе додатково отримати більше 2 мільярдів гривень», − наголосив Микола Присяжнюк.

 

версія для друку