українська російська англійська
Микола Азаров вимагає до початку зимового періоду перевірити всі системи життєзабезпечення
23.10.2013 | 15:50
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров вимагає від усіх відповідальних служб до початку зимового періоду перевірити всі системи життєзабезпечення. Про це він заявив 23 жовтня на спільних штабних навчаннях «Порядок організації протидії загрозам і ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій у м. Київ у зимовий період».

«Я ставлю завдання, щоб до початку зимового періоду всі системи життєзабезпечення були перевірені. У нас кожна лікарня, кожен соціальний об’єкт повинен бути обладнаний дизель-генератором з необхідним запасом палива, щоб у випадку аварійного відключення продовжити їх безперебійну роботу», - сказав Микола Азаров.

Крім того, Прем’єр-міністр вимагає від обленерго розчистити просіки, якими йдуть електропередачі, а особливу увагу приділити тим небагатьом населеним пунктам, життєдіяльність яких забезпечується однією лінією електропередач.

«Я вимагаю провести ревізію стосовно того, як у нас відбувається очистка просік під лінію електропередач. Те ж саме стосується і газозабезпечення», - сказав Микола Азаров.

Глава Уряду заслухав доповіді учасників штабних навчань щодо ліквідації можливих надзвичайних ситуацій, пов’язаних з аномальними снігопадами.

«Те, що я побачив сьогодні говорить про те, що ви зробили правильні висновки щодо негод, які були на початку року. Це дає нам впевненість у тому, що ваші служби зможуть швидко ліквідувати надзвичайну ситуацію, у випадку, якщо вона повториться», - підсумував Микола Азаров.

версія для друку