українська російська англійська
Запроваджено безпосадкові далекомагістральні рейси із Києва до Бангкока
23.10.2013 | 15:55
Прес-служба Міністерства інфраструктури

З 23 жовтня 2013 року з аеропорту «Бориспіль» авіакомпанія WINDROSE розпочинає здійснення безпосадкових далекомагістральних рейсів із Києва до Бангкока (Таїланд). Польоти виконуються на широкофюзеляжному літаку Airbus А-330, що наразі є першим подібним типом повітряного судна концерну Airbus в українському авіаційному просторі.

Рейси виконуватимуться тричі на тиждень - по середах, суботах та неділях (зворотні рейси з аеропорту Suvarnabhumi у Бангкоку здійснюватимуться, відповідно, по неділях, понеділках і четвергах).

Дальність польоту сягатиме 7 450 км. За часовим розрахунком рейс триватиме близько 9 годин.

Бангкок - один із найбільших ділових і торгових центрів Південно-Східної Азії, який, за результатами 2012 року, відвідали понад 22 млн. туристів із різних країн. Завдяки відкриттю нового рейсу у жителів України з'явиться можливість відвідати одну з найкрасивіших країн світу, скориставшись прямим перельотом.

Задля зручності пасажирів та вдосконалення конфігурації літака, Airbus А-330 авіакомпанії WINDROSE переобладнано новими кріслами, які значно підвищують комфортабельність салону. Завдяки модернізації створено новий преміальний клас обслуговування – клас підвищеного комфорту, що передбачає оптимізований салон та збільшений шаг крісел, широкий асортимент вибору гарячих та прохолоджувальних напоїв, спеціально розроблене меню класу «преміум», аналогічне до бізнес-класу.

Рейс Київ – Бангкок авіакомпанії  WINDROSE розширив розклад далекомагістральних польотів із аеропорту «Бориспіль».

Довідково

Державне підприємство  «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» є найбільшим аеропортом України. На сьогодні «Бориспіль» - лідер на авіаційному ринку країни, забезпечує 50% пасажирських авіаперевезень України. З  «Борисполя» більше 50 авіакомпаній здійснюють регулярне сполучення на понад 100 маршрутах по всьому світові.

Аеропорт «Бориспіль» - єдиний в Україні, з якого здійснюються далекомагістральні рейси. Технічні можливості аеропорту дозволяють приймати та відправляти повітряні судна цілодобово протягом року — у тому числі в умовах обмеженої видимості та складної погоди.

«Бориспіль» - член Міжнародної асоціації повітряного транспорту (International Air Transport Association; IATA), Міжнародної організації цивільної авіації (International Civil Aviation Organization; ІCАО) та Міжнародної ради аеропортів (Airports Council International; ACI Europe).

ТОВ «Авіаційна компанія «Роза Вітрів» заснована у 2003 році. На сьогодні основним напрямком діяльності авіакомпанії є організація та виконання чартерних, корпоративних, туристичних та VIP рейсів. Парк авіакомпанії нараховує 5 літаків типу Airbus А-321, 4 літаки типу Airbus А-320 та єдиний в Україні далекомагістральний літак типу Airbus А-330. У 2013 році авіакомпанія успішно пройшла міжнародний аудит IOSA та отримала відповідний сертифікат.

 

 

 

версія для друку