українська російська англійська
Відбулося 5-те засідання українсько-американської робочої групи з питань політичного діалогу та верховенства права
23.10.2013 | 16:50
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ

23 жовтня 2013 р. у приміщенні Дипломатичної академії при МЗС України пройшло 5-те засідання українсько-американської робочої групи з питань політичного діалогу та верховенства права під спільним головуванням Радника Президента України Андрія Портнова та Заступника помічника Державного секретаря США з питань демократії, прав людини та праці Томаса Мелії за участі Міністра юстиції України Олени Лукаш, заступника Міністра закордонних справ України – керівника апарату Андрія Олефірова та Посла США в Україні Джеффрі Пайєтта.

У ході засідання предметну увагу було приділено питанням забезпечення прав людини, розвитку громадянського суспільства та свободи засобів масової інформації, зміцнення демократії.

Американська сторона відзначила досягнення України в реалізації системних реформ, а також підтвердила підтримку курсу України на європейську інтеграцію.

Сторони відзначили важливість регулярних засідань Робочої групи з питань політичного діалогу та верховенства права як механізму двосторонніх консультацій у рамках українсько-американської Комісії стратегічного партнерства, а також окреслили коло питань для обговорення під час наступної зустрічі, яка відбудеться у машингтон у 2014 році.

 

версія для друку