українська російська англійська
Держводагентство удосконалює кадрову політику
24.10.2013 | 09:17
Прес-служба Державного агентства водних ресурсів

24-25 жовтня 2013 року в м. Чернівці відбудеться семінар з керівниками кадрових служб водогосподарських організацій на тему: «Шляхи та напрями удосконалення кадрового забезпечення водогосподарських організацій».

Під час зазначеного семінару розглядатимуться питання, щодо практичних аспектів кадрової роботи у водогосподарських організаціях; забезпечення перепідготовки і підвищення кваліфікації керівників і фахівців у Державному інституті управління та економіки водних ресурсів; про співпрацю між Національним університетом водного господарства та природокористування і Держводагентством України; про підготовку кадрів робітничих професій; щодо запобігання корупції; правове регулювання трудових відносин; психологічні аспекти управління персоналом та ін.

Разом з тим, відбудеться круглий стіл, на якому керівники кадрових служб водогосподарських організацій матимуть змогу обмінюватися практичними аспектами виробничої діяльності.

Участь у семінарі візьмуть представники центрального апарату Держводагентства, ректор Державного інституту управління та економіки водних ресурсів О.Закорко, перший проректор, директор Навчально-наукового інституту економіки, менеджменту і права Національного університету водного господарства та природокористування С.Левицька, головний правовий інспектор праці Київської міської ради профспілок, експерт в галузі трудового права І.Рашкевич, директори технічних шкіл, керівники кадрових служб обласних та басейнових управлінь водних ресурсів, управлінь каналів та інші.

 

 

версія для друку