українська російська англійська
На Софіївській Борщагівці вводиться 30 тис. метрів житла за підтримки ДІУ
24.10.2013 | 10:04
Прес-служба Державної іпотечної установи

У передмісті Києва зводиться нове житло за підтримки Державної іпотечної установи.  Три будинки житлового комплексу «Софія Київська», площею понад 30 тис. кв. метрів будуть завершені найближчим часом. Про це повідомила начальник управління зв’язків з громадськістю ДІУ Ганна Волобуєва.

«Ми очікуємо, що перші квадратні метри будуть введені вже до нового року та 553 родини відсвяткують новорічні та різдвяні свята у власних оселях», - сказала керівник прес-служби ДІУ.

За словами Ганни Волобуєвої, особливість даного об’єкта полягає у тому, що площа квартир в ньому складає 40-70 кв. метрів. Тобто орієнтована, насамперед, на людей з невеликим рівнем доходів.  Крім того, за її словами, фінансове плече держави в особі ДІУ, дозволило забудовнику використовувати при будівництві високоякісні матеріали та вчасно підвести комунікації.

У свою чергу директор компанії-забудовника ЖК «Софія Київська» - Ігор Ковальчук  наголосив, що підтримка держави вкрай важлива для будівельників, так як дозволяє вчасно виконувати свої зобов’язання перед інвесторами та зводити об’єкти згідно із запланованими графіками.

«Враховуючи наслідки фінансової кризи, забудовникам дуже потрібна державна допомога. Адже будівництво житла – це соціальне питання. На прикладі ЖК «Софія Київська» ми бачимо, що Уряд приділяє багато уваги будівництву саме тих житлових об’єктів, які орієнтовані, перш за все, на громадян із невеликим достатком. Завдяки фінансуванню ДІУ, вже найближчим часом у с. Софіївська Борщагівка, що під Києвом з’явиться прекрасний комплекс із розвиненою інфраструктурою. Важливим є те, що державні кошти дозволять здавати квартири практично готовими для заселення», - повідомив Ігор Ковальчук.

Також він додав, що даний об’єкт братиме участь у двох державних програмах здешевлення іпотеки для населення – «Доступне житло» Мінрегіону та рефінансування іпотечних кредитів ДІУ, що додатково сприятиме вирішенню одного із головних питань громадян – житлового. 

 

версія для друку