українська російська англійська
Коментар МЗС щодо резолюції Європарламенту стосовно Європейської політики сусідства
24.10.2013 | 11:55
Прес-служба Міністерства закордонних справ

В Україні взяли до уваги резолюцію Європейського Парламенту від 23 жовтня щодо Європейської політики сусідства і позитивно відзначають сигнали, що стосуються відносин між Україною та ЄС.

Документ засвідчив, що в Європейському Парламенті зберігається широкий консенсус щодо підтримки євроінтеграційних прагнень України та подальшого поглиблення двосторонніх відносин.

Європарламент визнає прогрес України у контексті підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС і рекомендує Раді ЄС підписати і розпочати тимчасове застосування Угоди у разі підтримання українською стороною динаміки та досягнення подальших конкретних результатів за ключовими напрямами реформ.

В Україні розглядають резолюцію як важливе політичне рішення Європарламенту в процесі підготовки до підписання Угоди про асоціацію під час Вільнюського саміту «Східного партнерства», якнайшвидшого початку її тимчасового застосування та процесу ратифікації.

Зі свого боку, Україна продовжуватиме роботу з метою удосконалення виборчого законодавства і реформування системи правосуддя, а також конструктивну взаємодію з місією Європейського Парламенту під керівництвом президентів П.Кокса та А.Кваснєвського.

 

 

версія для друку