українська російська англійська
Олексій Журавко вручив подяки учасникам фестивалю художньої творчості серед інвалідів
24.10.2013 | 14:44
Прес-служба Урядового уповноваженого з прав інвалідів

Цими днями в Будинку Федерації профспілок України вирує справжнє свято таланту – VI Всеукраїнський фестиваль художньої творчості інвалідів «На крилах надії» та виставка робіт художньої творчості людей з обмеженими фізичними можливостями. Привітати його учасників та організаторів від імені Олексія Журавка приїхав представник Урядового уповноваженого з прав інвалідів Володимир Маслаков.

«Я переконаний, що подібні заходи вкрай необхідні для суспільства, адже завдяки їм люди з інвалідністю починають відчувати себе повноцінними членами суспільства. Ви допомагаєте інвалідам «вийти» з домівок, повертаєте їх до життя. Те, що ви робите – це величезний труд. Велике спасибі вам за це», – передав слова вдячності Урядового уповноваженого Володимир Маслаков.

За словами Олексія Журавка, саме завдяки таким фестивалям та виставкам люди з інвалідністю мають змогу долучатися до мистецького життя країни. «Такі мистецькі проекти потрібно підтримувати», – зазначив він.

Після побажання впевненості у свої силах та вагомих творчих здобутків Володимир Маслаков вручив керівникам та активістам регіональних представництв громадської організації подяки від Урядового уповноваженого з прав інвалідів за активну участь у громадському житті та вагомий внесок у розвиток творчості людей з особливими потребами.

Довідково

Фестиваль «На крилах надії» триватиме до 26 жовтня 2013 року. Організатором та засновником цього мистецького дійства є громадська організація «Союз організацій інвалідів України». У фестивалі беруть участь талановиті й обдаровані майстри та виконавці з обмеженими можливостями, творчі колективи, які займаються відтворенням та популяризацією самобутніх форм світової та української культури, народних ремесел та фольклору.

Програма заходу насичена та різноманітна. Учасники представляють свої таланти у різних жанрах та напрямах мистецтва – вокальні та танцювальні номери, літературні твори, виставка художніх та декоративно-прикладних витворів мистецтва, театральні та циркові постановки тощо.

версія для друку