українська російська англійська
Держфінінспекція активно співпрацює з правоохоронними органами
24.10.2013 | 15:15
Прес-служба Державної фінансової інспекції України

Державна фінансова інспекція України продовжує активну співпрацю з правоохоронними органами, повідомив Голова Держфінінспекції України Петро Андрєєв під час розширеного засідання Колегії Держфінінспекції сьогодні.

Так, для належного реагування на факти порушень до правоохоронних органів протягом січня – вересня 2013 року передано майже 2,1 тис. ревізійних матеріалів.

За результатами розгляду матеріалів контрольних заходів та участі працівників органів Держфінінспекції як залучених правоохоронними органами спеціалістів протягом зазначеного періоду розпочато майже 3,1 тис. досудових розслідувань та складено 399 протоколів про вчинення адміністративних корупційних правопорушень.

Реалізуючи своє право на звернення до суду в інтересах держави, у січні –вересні 2013 року представники Держфінінспекції подали 850 позовів до суду на загальну суму понад 1 млрд. грн.

Крім того, від початку року за результатами контрольних заходів майже у 6,3 тис. випадків застосовано фінансові санкції. За порушення фінансової дисципліни до адміністративної відповідальності притягнуто майже 18,4 тис. посадових осіб, до дисциплінарної – 5,3 тис. осіб, до матеріальної – понад 1,2 тис. осіб. Більш як 1,1 тис. осіб за вчинення фінансових порушень було звільнено із займаних посад.

 

 

версія для друку